icon_35.gif image by SaliskoMůj druhý blog s kámoškou koukni se
!615!Pokud máš nějaký problém??
Neboj se mi svěřit a napiš do Dívčí poradny;)
Červenec 2009

Miss-Přihlášky

30. července 2009 v 14:54 Soutěže
Dlouho jsem přemýšlela jakou soutěž bych mohla udělat..aby vás všechny bavila!A uděláme teda soutěž>MISS<...
Přihláška:
 • Jméno a Příjmení:
 • Věk:
 • Proč si se přihlásila:
 • Fotku:
Ted tu nebudu 2 týdny takže posílejte na mail přihlášky a až s evrátím tak hned zveřejním máte an to 2 týdny!!
A jinak přihlášky posílejet na můj mail niklik678@seznam.cz
Těšíím se na vás zatíím Pááá

Zavřeno!!!

30. července 2009 v 12:53 Nikolíína write
Ahujky moc se vám omlouváme ale jak jsou ty prázdniny tak tu ted nebudeme 14 dní..SBénka NEMAŽTE prosíím hned jak přijedeme objehneme vás..díky mooc..=O**..a jinak zatíím Páááá

Praha-->Palládium

27. července 2009 v 0:28 Nikolíína write
Ahujky no teď tady přidám příspceček už pozdě nu....Ale newadí..a jinak zítra jedeme se sestřenkou Lolenkou a Ájou do Palládia..takže tu zítra nebudu ale jinak hned jak přijedeme tak sjem přidám několik článkůů a hlavně fotky z Palládia a tak...protože bude zase strašná prča....a těch fotek a oblečení a nakupování..jo a taky sem dám zítra fotku jak mám >LOKNY<...Lolenka si hrála asi od půl 11 do 12 v noci....Přeju všem at s edobře vyspí a taky ať si užijí Pondělí dobře jako JÁ..Dobrou noc...Nikki and Mišší..

Lolenka<3

26. července 2009 v 20:07 Nikolíína write
Ahuujky jsem u sestřenky Lolenky<3..takže ted nebudeme moc přidávat články takže se omlouváme ale jeden dva určitě!!..no ale jinak pište komentíky...a napište klidně co yb jste tady njeradši mey na tomto blogu..??!!Díkys...

New desing

26. července 2009 v 18:33 Nikolíína write
Máme new desing je mooc klásný a je od mé sestřenky Lolenky<3...Ona má taky svůj blog hezůů..tak s ena nej plosím jukněte...-->TADY<-- A komentíky jí pište!!!Díkys mooc...

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA!!!

26. července 2009 v 13:23 Nikolíína write
Ahujky no od čtvrtka tady nebudeme celý týden tak si nás SB nemažte až přijedeem pokusíme se co nejdžíve objehnout vás!!!Ale jinak dneska až do čtvrtka budeme přidávat články..NEBOJTE!!

SONB!!!

26. července 2009 v 11:54 Nikolíína write
Achujky tak asi poprvé jsme se přihlásily do SONB!!!..A když už jsme to skusily tak cheme vyhrát!No a plosím vás pojdte pro nás hlasovat -->TADY<--
A máme tam přezdívku Nikki and Mišší..no a jsme tam 3 ze z dola...na konci stránky skoor hned jak začínají komentáře..těm kteří nám dají svůj hlas tam jim mooc dekujeme..A doufáme že se dostaneme do druhého kola..tak nám dávejte hlasy at postoupíme!!!

Chodit(s klukem)

25. července 2009 v 22:17
Odky a jak vlastně začíná"chození s klukem"?..Je to pravda že pokud jde o význam tohoto slova tak je "chozuení" a "chození".Když ti josu 4 roky znamená chození sklukem to že se vezmete za ruce když jdete ve školece do jídelny.ale jsou tu jisté neměnné prvky:kluk s dívkou spolu chodí protože přitahují jeden druhého a mají s erádi a nebo se v nějakám případě o to pokouší.Protože láska se buduju.Chdit spolu znamená tedy něco jako zamilované vzájemné prozkoumávání.Chdit s někým může docela dobře znamenat chtít se s ním držet za ruce nebo se s ním něžně objímat.To ostattní příjde až to přijde.přirozeně nebo jako vichřice nebo vůbec ne!

Dieta2:Na zvýšení váhy

25. července 2009 v 22:05
Tak a tady je pokračování Diety..ale tentokrát pro ty kteří jsou hubený a chtěly by pár kil přibrat.!!!V protikladu s tím co si asi myslí většina lidí nespočívá dieta na zvýšení váhy v tom že se jedí koláče,bonbonya uzeniny.Když se budeš cpát tučným v první řadě ti hrozí že se jídlo dokonale zoškliví.A pokud se ti to přesto nepodaří zjištíš že máš tvarohovitou plet a hladina cholesterolu v krvi jejíž vyší yb ti mohl závidět i plátek másla.Nejprve si zkus uvědomit proč si hubenmá.POlož si otážku:"Jak se stravuji?".Skuetčně hubené dívky často vynechávají několik jídel po sobě nebo ještě spíš si kazí chut k jídlu dvěma nebo třema koláči a "zapomenou"si pak dát následujíc íjídlo!Rozděl si jídla a hlídat vyváženost stravy ohledně glycidů,lipidů a proteinů.Je nutné jíst hlavně Bílkoviny!!!Ráno k snídani si dej k pití pomerančový džus ten bdue stačit.Jez maso a hlavně ryby..chléb a potraviny s obsahem škrobu(brambory,rýže nebo tětoviny)Nakonec si dej nějaký mléčný výrobek-jogurt nebo tvaroh př.s ovocem!!!A každý den si dávej lehčí svačinky dopoledne a odpoledne!!!
NIKKI JSEM TAKY HODNĚ HUBENÁ ATADY TA "DIETA"MI TEDA HODNĚ POMOHLA TAK TO VYZKOUŠEJET TAYK..

Dieta1:Zeštíhlující

25. července 2009 v 21:52
Páár rad..jak zhubnout..snad vám to pomůže..
Do věku 20 let se diety nedrží..poze se upravuje způsob výživy.Dávej si bacha ta to že v každém časopise hlavně v létě jsou ardy jak zhubnout..některé diety jsou i nebezpečné!!!Každá dieta tě můžedostat do "jo-jo efektu":zhubneš,pak přibereš,pak zhubneš atd..což způsobí že po jisté době přibereš nevratně!!!Nikdy nevynechávej snídani,opběd,včeři!!POtom by sji mohla přibraat strašně mooc.!!!Musíš zapomenout na nízkokalorické potraviny.ŽÁdné potraviny nezpůsobují zhubnutí!!!Jestli vůbec existuje nějaká rozumná a účinná dieta,jen tahle:nadále jíst všechna jídla,ale postupně změnšovat porce dobrot,které nám přistanou na talíři!!
Malý trik:Jez pomalu a pořádně kousej.

KOuzla a spacáky

25. července 2009 v 21:32
Kouzla a spacáky od Sarah Mlynovské

Pařby a lektvary

25. července 2009 v 21:31
Pařby a lektvary od Sarah Mlynovské

Žáby a francouzáky

25. července 2009 v 21:30
Žáby a francouzáky od Sarah Mlynovské

Šprndy a košťata

25. července 2009 v 21:30
Šprndy a košťata od Sarah Mlynowské

Holka z popelnice

25. července 2009 v 21:28
Holka z popelnice od Jacqueline Wilsonové

Anděl Vicky

25. července 2009 v 21:27
Anděl Vicky od Jacqueline Wilsonové

Cukrová vata

25. července 2009 v 21:26
Cukrová vata od Jacqueline Wilsonové

KOčičí mumie

25. července 2009 v 21:25
Kočičí mumie od Jacqueline Wilsonové

První starosti

25. července 2009 v 21:24
První starosti od Jacqueline Wilsonové

První nástrahy

25. července 2009 v 21:23
První nástrahy od Jacquline Wilsonové

Dvojčata v průšvihu

25. července 2009 v 21:22
Dvojčata v průšvihu od Jacqueline Wilsonové..

Praháá..

25. července 2009 v 10:40 Nikolíína write
Ahujky dneska na blogu budeme až večír bo navečír jedeme do prahy takže tu ted nebudeme ale chodte sem pořád..zatím Pááá Nikki and mIšší

Pár zkratek

25. července 2009 v 10:35
 • JJ - jo jo
  NN - ne ne
  NJN - no jo no
  TTJ - tak to jo
  TJ - tak jo
  NZ - není zač
  MZ - máš zač
  BTW - mimochodem
  LOL - moc smíchu (lots of laughtning)
  THX - díky (thanks)
  NP - no problem (není problém)
  MMT - moment
  KUA - kurva
  ROFL - válim se smíchy po zemi (rolling on the floor laughing)
  DPC - do p***
  MTR - Mám te rad
  MT - Miluji te

Čištění pleti

25. července 2009 v 10:23
 • V době dospívání pravidelná péče o pleť hraje klíčovou roli v léčbě akné. Pravidelné mytí obličeje šetrnou pěnou a čištění pleti pleťovou vodou vám zmírní projevy akné.
 • Výběr přípravků proti akné

 • Jen dokonale čistá a nepodrážděná pleť má podstatně menší tendenci k tvorbě akné a všech jeho projevů a komplikací. Při čištění pleti, zejména problematické, je důležité používat vhodné přípravky. Ty přípravky, které obsahují alkohol, pleť sice dokonale odmastí, tím jí vysuší a ještě více stimulují k další tvorbě mazu a projevy akné naopak zhorší.
 • Proto v případě prevence a léčby akné volíme takové prostředky, které alkohol neobsahují - ty totiž jsou k jakékoliv pokožce podstatně šetrnější, čistí jemněji a pokožku nadměrně nevysušují a tím napomáhají udržovat fyziologickou rovnováhu tvorby mazu. Přírodní přípravky bez alkoholu jsou tou nejlepší volbou.

Druhy Aknéé

25. července 2009 v 10:21
<Něco k holčičím problémům to je AKNÉ...>
 • Akné patří mezi poměrně častá onemocnění, postihuje téměř 100 % dospívající populace. S tvorbou akné se můžeme setkat u obou pohlaví. Největší výskyt je v období puberty (někdy již od ranné puberty - kolem 11. roku), ale může přetrvávat i po 20. roce života, ojediněle dokonce i po celý život.
  Nejrozšířenější formou akné je Acne vulgaris, které se projevuje podle stupně postižení na akné mírné, střední a závažné.

  Acne comedonica

  Mírné formě akné říkáme acne comedonica a projevuje se výskytem několika bílých nezanícených pupínků nebo pupínků s černou tečkou (to jsou pupínky s ucpanými póry).

  Acne papulopustulosa

  Druhou, střední formu, nazýváme acne papulopustulosa a vyznačuje se výskytem mnoha pupínků s bílými nebo černými tečkami, s výskytem několika zanícených červených pupínků, které jsou tvrdé a na pohmat bolavé.

  Acne conglobata

  Třetí, nejvážnější formou, je acne conglobata. Ta je doprovázena mnoha bílými a černými pupínky, ale i velkým množstvím hnisajících pupenů až hrbolů nazývaných abscesy, dlouhodobě přetrvávajících na pokožce. Jedná se o hluboký zánět, který se hojí jizvami a nutně vyžaduje léčbu specializovaného dermatologa.

  Léčba akné lékařem

  Při léčbě této formy akné využívá dermatolog zevní a celkovou léčbu nebo kombinaci obou dvou. K zevní léčbě se využívá léčebných přípravků, které Vám může předepsat pouze lékař a sehnat je můžete pouze v lékárně. Někdy lékař přistoupí i k celkové léčbě, kdy může doporučit užívání antibiotik. Tyto léky se ale musí brát dlouhodobě a nedoporučuje se ukončit léčbu po zjištění mírného zlepšení.
  V případě již vzniklých jizev může použít laser na vyhlazení pokožky a zmenšení viditelných jizviček.

  Akné a puberta

  Nezapomeňme, že v období puberty je tvorba akné součástí fyziologického vývoje, kde mírné projevy lze jednoduše potlačit pravidelnou péčí o pleť pomocí kosmetických přípravků, nejlépe přírodních přípravků, dokonalým čištěním pleti ráno i večer. Pravidelná péče o pleť hraje klíčovou úlohu v léčbě akné. Preventivní a pravidelné čištění pleti snižuje riziko tvorby nežádoucích zánětlivých pupínků.

Informace..

24. července 2009 v 22:29
Tháákže tato nová rubrika bude pro mě velice zajímavá..Můžeme mi do komentů psát vaše otázky a já se vám budu snažit poradit..moc ráda pomáhám lidem..tak snad to bude bez problémů..můžete začít..pište vždycky do tohohle článečku..a já vám do komentářů budu odpovídat..zatím pp.

DObrou noc...

24. července 2009 v 21:03 Nikolíína write
No dneska už jsme se přidaly opměrně hodně článků..takže zase zítra hezky se vypsěte an další den plný zábavy..DIBROU NOC vám přejí Nikki and Mišší..

Jmenovka od..NIKILI

24. července 2009 v 20:20
Děkujeeme ti moc za jmenovku...
Dnes v 13:00 | NIKILI

Č.1..=OD

24. července 2009 v 20:16
Tady je pár Kusovek..

Obrázky..

24. července 2009 v 19:38
My Melody no moc asi nic moc neznají ale newadí tady máte prá obrázků aby jste jí víc poznaly..