icon_35.gif image by SaliskoMůj druhý blog s kámoškou koukni se
!615!Pokud máš nějaký problém??
Neboj se mi svěřit a napiš do Dívčí poradny;)
Studna 2.Díl

24. srpna 2009 v 17:50 |  Sandry Ságy
U Kláry doma

"Ježiši já za to nemůžu že fetuje!"Rozčíleně začala na Kláru nadávat.
"Proč na mě řvež!?Udělala jsem ti snad něco?"Vykulila oči na Sandru.
"Já na tebe můžu řvát jak budu chtít!Jo udělala jsi mi něco co mě dost mrzí!"Sklonila hlavu dolů a pomalu jí tekla slza po tváři.
"Cože?!CO sem ti udělala ježiši já si teda vůbec na nic nevzpomínám!"Ošklíbla se.
"Víš cos mi udělala!Ty hned Kevina soudíš když jenom fetuje!Ty zase kouříš a co je na tom mě se líbí a ty mi do toho nebudeš laskavě kecat je to můj život néé tvůj!Sandra na Kláru začala nehorázně křičet.
"Coo ty lhářko prolhaná co si to vymýšlíš!Já jsem jen skusila kouřit a to s tebou!Ale nekouřím to moc dobře víš!A je mi to jedno že je to feťák ale jestli ti budeš s ním chodit a bdueš fetovat já s tebou KONČÍM!To si pamatuj!"Důrazně jí to kladla na srdce.
"Hele ty mi enbudeš rozkazovat s kým můžu a nemůžu chodit!To je jenom na mě a proč bych jako měla taky fetovat?!"Uděveně se dívala na Kláru.
" Víš co dělej si co chceš ale pak za mnou nedolejzej!Já tě totiž znám uiž od školky!A anše kamarádství klidně hodíš za hlavu jenom kvůli feťákovi!?Mrzí mě to ale co se dá dělat.KOnčím s tebou!A vypadni z našeho ybtu a radši padej si za svým feťákem s kterým ani ještě nechodíš!"Začala pomalinku brečet a přitom nadávala Sandře.
"Víš co já s ním sice ještě nechodím ale chodit budu!Už dneska!Ráda odejdu od tebe!Nazdar!"Práskla dveřma u Klářinýho pokoje.
V duchu si Klára myslí:Ta Sandra ta je tak pitomá co si o sobě myslí.6e s ní bude chodit s takovou krávou blondatou.Jeslti azcne fetovat určitě bude na dně a bude za mnou dolejzat jako pokaždý ale má smůlu holčička pěkně si to u mě zavařila.NENÁVIDÍM JÍ!A v tu chvíli začala Klára brečet jak malý dítě.Zalezla si do postele a tam se vybrečela jak nejvíc to jde.

Mezi tím u Sandry doma

"Ahoj mami"Byl cítit na hlase že má Sandra strach
"Nazdar!M"žeš mi laskavě vysvětlit tvoje chování ve škole?Volala mi třídní učitelka tak hezky povídej!"Rozčíleně a nevrle zaječela na Sandru a přirom krájela zeleninu.
"Mami no víš já jsem zapoměla udělat ten domácí úkol na tu rodinku promin."SMutně řekla
"Joo na rodinku si zapoměla udělat úkol to je super ale to nemyslím!Já myslím úplně něco jinýho!Tak povídej holčičko!"Netrpělivě se jí máma ptá.
"Ale mami já vůbec newím o čem to tu mluvíš"Nechápě odpověděla a sedla si na gauč.
"Jo ty newíš o čem tu mluvím jo tak já ti to řeknu..Proči byla 2 hodiny za školou!A učitelce si řekla že jdeš k zubařce"Vytočeně se Na Sandru máma podívá.
"No víš mami já...."POmalu povídala až jí do toho máma skočila
"CO já tak povídej dokud mi to enřekneš tak se z toho gauče nezvedneš!Tak dělej bdue lepší když mi to řekneš než když se tady budeš trápit!"TRochu jí to mamka vysvětlila.
"Tak fajn já potají chodím na tancování a měli jsme vystoupení tak jsem se vymluvila tady na to"SMutně řekla.Ale v duchu si pomyslela:To vůbec není pravda já a tancování to nedává smysl proč jsem to řekla no jenže pradnu sjem říct enmhola to by ěm mamka zabila když jem byla s Kevinem v restauraci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JaniQ JaniQ | 1. prosince 2009 v 15:58 | Reagovat

WoW..!..:) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama