icon_35.gif image by SaliskoMůj druhý blog s kámoškou koukni se
!615!Pokud máš nějaký problém??
Neboj se mi svěřit a napiš do Dívčí poradny;)
Únor 2010

Vlastně uděláno:))

28. února 2010 v 22:07 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahujky:))
Sem tu i s novým desing. Dělala sem ho já:D Tákžens není upe ten nejkrásnější, ale ošklivý taky není. Jak se líbí vám? Grafika je od Adélky(Adelaide Taylor)!

Zítra zase škola:/:( Bože! Nechci! :D Taky kdo by jí chtěl:P Ještě tady jím čokapiky, volám s kámoškou Eliškou:-{} A blog už opuštím:P

Dobrou noc všem!♥ Zlata!

Už to na mě lezee..*Jaro,Léto*..:D

25. února 2010 v 16:35 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
ČauweskY:))
Už sem konečně doma;) Ve škole no děs:/:/:/:( Ale dostala sem jedničku z němčiny:D *yahoo* :P Akorát jím *čokapiky*:D a zachvilku pudu na aerobik a potom sem zase příjdu:) U nás snííh už tady "skoro" vůbec není! °HURÁÁ° už svítí celej den jenom sluníčko,mám mnohem lepší náladu:) už chci ->Jatoo,Lééto<- Popravdě říct už mám takový ty tiky:D že bych šla nejradši do školy v kratasech v tílku:)) krásná představa:)*:D

A tedka k blogu:):D
Ten Desing co mám je upe *bombastickej*:)).. nemám slov..!! Jenže mě každou chvilku omrzí a vás určitě taky;).. Proto tady bude new desing,new popisky new VŠECHNO. Kdy bude dess to nwm:D.. Ještě se budeme totiž domlouvat a všechno ták no.. chápete:D.Tedka řeknu co vás tady bude čekat na tomto blogu;).. Zatím co mě napadlo:)).. Co všechno udělám. Bude toho možná docela dost:D uvidíte samy;)
  • Články budou psaný trochu do jinýho stylu než ste byly zvyklí do teď.Hodně sem psala tak jako ty ->tečky<- ... ale tedka budu psát normálně jen někdy udělám ty tečky;) Myslím si že i vám se to bude mnohem líp číst.Nebo chcete abych to psala jako takhlens nebo to nově? Pište do komentů.
  • Sb/Affs nebudu obíhat stylem že jim napíšu->Ahoj,jak je,co škola ps:obíhačka. Néé..!! V žádným případě. Budu se zásadně vyjadřovat k článku. Ale pokud tam bude jeden a ten samej článek tak to už to psát budu.
  • To samý platí pro vás. Pokud budete mě obíhat tak můžete klidně psát obíhám jak je atd.. ale bude tam vyjádření k článku!!
  • Budou tady i nový rubriky. Jako bude °Moda,Líčení° Ale všechno podle Mě! Budu tam dávat moje oblečení jako třeba to budu mít rozdělení ->na pláž,na rande atd..<- a líčení to samý;) Další rubrika ->Fotorománky<- o těch sem vám už říkala, a proto to tady nebudu všechny vypisovat;) Ale budou tu až někdy v létě pstě až bude hezky:) To víte s Aduš sme vybíravý na počasí:D líp se fotí v létě;) Ale abych pravdu řekla vlastně ta rubrika nebude na mém blogu ani na jejím:):P áááh a tedka sem vám nasadila brouka na hlavy:D Mám/Máme takový překvápko pro vás;) Ale to se ještě domluvíme všechno s Aduš jak to bude;)
  • Sb/Affs si budu vybírat jak já tak i ti kteří budou chtít se mnou být sb/affs tak napíšete normálně do komentů ale beru už "asi" jenom deníčkovské blogy:) Mnohem více se tam dozvíš,je to zábavný číst;)
  • Hodně se mi tedka líbí na blogách. I na pár mých sb/affs jak tam mají ->Videorozhovory<- tak mě napadlo že bych taky udělala:) Ale pokud to nebude vadit těm kteří je dělají? a pokud budete chtíít vy?? piště do komentíků:)
Tot vše;) Prozatím:)) A já se letím připravovat na aerobik večer tady Pá:))*

¨Škola..:(:(:/

24. února 2010 v 14:58 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahujky Lidičky:)
Od soboty sem nepřidala žádnej článek:(..vím.. jenže pořád píšeme a píšeme:(..a já se učím:(..a nebo večer už sem nic nechci dávat:(..prominte..:(


Je to dost rychlý článek.. ptž se du učit:(:/:/:/..ale večeer nebo i dřív sem tu na 100%..a všechno vám povím co vás tady bude ještě všechno čekat..


Zatím Pááá:))

*L*U*X*U*S*..:))

20. února 2010 v 17:26 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
(:Čauute:)..
Naposledy sem sem dala článek ve středu:D a už je..ale sobota:D..Mocz se mi do toho nechtělo sem něco dávat nwm proč no:(..ale už budu přidávat..dneska vám to nahradím;)

Mám se skvěle..je víkend tákžens supeeer:D:))..někdo bude mít tedka jarní prázdniny..se mááj:(..závidím:(:)..:D*..No a stý angličtiny sem dostala za 4:D..sem to čekala;)..!!

Tedka ke středě;)..jak sem psala že du ven s Aduš.Kou tk taky sem šla:D..no bylo to skvělý odpoledne;)..mocz:))..kecaly sme..byl to náš první venek;)..a byl dokonaleej:))..těším se na další:)..a taky mám/máme pro vás jedno menší překvapení.Který vám řeknu až bude hotový;):D:P..Dám vám sem i fotku;)

Včera u mě spala kámoška jako ze včerejška an dnešek;)..Simča:))..bylo to taky něěco jako:D..sme šly odpoledne k tetě a strejdovi..sme tam hráli na *Nintendo Wii*..na tý podložce sme lyžovaly..snowbordily atd..však to znáte né;):D..a ještě k tomu máme jako mikrofon na písničky..*Karaoke*.. sme zpívvaly na hoodně známý písničky;)..a těch výtlemů co sme tam měly:D..Potom sme jely ještě do Tesca<-..a je tam dolů takovej park kde se říká V Jamce..:D..tam sme to sjíždely ten kopec dolůů..úplně namrzlí to bylo néé..:D..super..fota sme udělaly..i video máme;)..ale není to nicz extra:D..ale dám vám ho sem ještě dneska snad:D..pak sme se koukaly večer na dva filmíky..->Domácí Kino<-..máme takovej projektor a projímáme ten film na bílí stěně:D..no chápete né?:D..koukaly sme na tedka newím přesně ten název:D..->Ale je to jak padá z nebe to jídlo.. a ještě na Příšerky z podkroví<-..:))..krásný filmy:))*..°°TOTO°°..♥..Spát sme šly ve 4 hodiny ráno:D:P

Budu pořád ^^On line^^

Klik ->CELÝ ČLÁNEK<-..Najdeš tam foto..!!

Úúúža den..:)*

17. února 2010 v 15:58 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Čauuweesky:))
Víím nicz sem nepřidala..asi 2 dny..jenže sem byla líná..:D..ale nebojte on line sem pořáád..!!..Tákžens na komenty odepisuju;)

Dneska ve škole..:/:/:(..Děěěěs..!! Božeee ta angličtina ta učitelka je fakt děsná:/.. zadala nám práci at uděláme něco v pracovním sešitě.. tk sem to začala dělat a měla sem tak půůlku a ona..už toho nechte tedka půjdeme dělat něco jinýho..tk sem to nechala (všichni to už nechali).. a na konci hodiny nám řekla že si to vybere ale jen od někoho.. a zrovna dneska je 17.2.2010 a ona tákhlens různě počítala ty čísla a kápla na 2.. a já sem druhá v abecedě.. tk supeeer si to mě vybrala:(..tak budu mít tak za no ani nwm..:(

Ale zachvilinku razíím ven s Aduuškou:))*..už se těšííím večer sem dam i fotky;).."snad"..:D..už se na ní moocz těšíím:))..si to užijeme<3..pak budu vyprávět nebojtee..;)

Ještě si du dát něco k jídlu a frčíím;):P
Táák Pááá zatím..*NynýseQ*..:))

Zříím tě..:P

13. února 2010 v 17:46 | *NynýseQ* |  Nikolíína write

Ahojky:))i_0670.gif image by Salisko
Včera sem nic nepřidala já víím:(..jenže sem přišla ze školy..a kolem 4 už sme vyrazily do kina na *Avatar* ..pstě upe bezvadnýý filmík:))..doporučuju vám se na něj kouknout;)..ptž je krásneej..:)

Chtěla bych na blog dát něco "originálního" ..jenže nemám vůbec nápady:(..a nebo třeba někdo něco má na blogu a je to fakt skvělý..ale zase nehcic mít něco upe stejnýho..tak pište do komentů vaše nápady prosíím:)

Dneska ještě na 100% něco přidám..přidám sem mojí hudbu..dělala sem new rubriku ale už dřív.."hudba" a zatím sem tam nic nedala..tak dneska tam něco dám;)

Máte tady jeden outfit;)..okomentujte:)

Nápad:)..pomozte;)..foto:)*

10. února 2010 v 21:34 | *NynýseQ* |  Nikolíína write

Mocz vád všechny zdravím;)..
Nejdříve se vám omluvím že sem nic na blog nepřidala:D..jenže sem byla línáá:D..a včera sem měla ještě k tomu aerobik..a to už se mi nic psát fakt nechtělo:(..

Máám se supeeer:)*..a vy??..až na tu školu noo..:D:(..někteří prázdniny jarní teprve čekaj..jééj jak já jim to závidím:D..ale zase mi je už měli:P..tak taky supeeer:)..Ale ve škole jako zítra nás zkouší z dějáku:(:/..učila sem se to..ale docela se bojím..nenávidím zkoušení:(..a dneska sme psaly z přírodáku!..ta učitelka je fakticky blbá:(..ptž..ona nám ani neřekla že budeme psát nic..a najendou noo..musíme se nějak do toho učení dostat..tak šup písemka:/..nwm co z ní budu mít ale doufám že dobrý:D..

Sem projížděla různý blogy..všechny možný..a tak hodně deníčkovský blogy dávaj fotky k článkům..a ono je to potom takový více pestřejší takový okořeněný:D..tak ačnu taky dávat fotky do článků;)..a ještě sem rozmýšlela do textu jestli mám dávat pixelky...co vy na to??:..já se nemohu rozhodnout:D..taková prkotina ale nwm..psě..tak poradne plsky..:)..pište do komentů kdo je tu chce a kdo néé..;)*

Na začátku toho to blogu co sem si založila..sem měla v ůmyslu sem dávat pouze footormánky...už dávno..jenže jeden sem už měla hotovej ale s tou kámoškou(sestřenkou)..sme se pohádaly..a tak sem ho smazaala:(..a uuž dlouho se k tomu odhodlávám ho udělat..ale pořád sem líná:D..jenže už ho fakt udělám!;)..a udělám ho i s mojí kámoškou a zároven mým sb/affs..Adelaide Taylor..:)*..ale kdy přesně bude to vám neřekne..ptž to samy ani nevíme:D..

Tak to je snad tak všechno co sem vám chtěla říct:)*..Tedka vám sem dám ještě jednu fotku s DajdulQou(ségruškou)..:-{}..Sice trochu mázla ale to je fuk:D tedka se mi nece hledat nějaká jinačí:D..a ty ostatní vám sem dám zejtra;)..
Táák Dobrou noc:)*


Pozdě..ale jen přeci:D

8. února 2010 v 22:41 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahuujky šílenci:D*
Dneska jako po prázdninách zase ve škole:D..no totálně se mi nechtělo vstávat 7 hodin ráno:(..to fákt né:/..málem sem zaspala:D..ještě že mám školu hnedka vedle baráku:P..jediná výhoda;)..Ve škole supeeer:)..zase ty hlody tam se Simčou néé:D..nekomentuju:)
Ják se máte vy??..Co ve škoole?..ti kteří teda nemají prázdniny jako někdo:D
Zítra máme do půl4 a potom aerobik..
Já už musím zítra vám sem totoho přidám víc..Páá:)*

Máte mě tu..:)..a zítra zase škola:/

7. února 2010 v 14:53 | *NynýseQ* |  Nikolíína write

Ahoojky všicchni:)
..ták už mě tu teda konečně máte:D..skončily nám jarní prázdniny:(..a zase ta škola:/:(..božéé..já chci zase *JARNÍ PRÁZDNINY*..ptž ty byly nejlepšíí:-{}
Mocz sem si je užila..byla sem s DajdulíQekm na nákupeech..spinkala u mě:)*..potom já sem u nich spinkala..♥Mmm♥..bylo to *DOKONALÝ*..chci RePeTe!<3..♥..ty naše hlody pstě..nemaj chybu..:))*..potom jak sme byly u vás doma doslova posranný až za ušima..:D:D..no héééj:)*..kdo nebyl tak neví o čem je tady řeč:D:P..ptž..to kdyby no..radši *No Coment*..foteek máme habaděěj potom je sem dám.:D..ale nejspíše až večer..;)..
Tak zatím Páá:)*

Upozornění..;)..!

6. února 2010 v 12:05 | *NynýseQ* |  Nikolíína write


Ahoojky:)*..višchni ták mám dve new sb/affs..a sou to...->Ja.sMin.Ka Petischka<-...
Pokud budete chtít někdo být moje sb/affs..ráda se spřátelím..napište normálně pod článek a já vám odepíšu;)..ale spíše mám raději deníčkovský blogy:)*
Venku "zase"..sněžíí..:(:D..to je děsný to počasí uuž..:D..aby bylo lééto..nebo aspon snííh aby vyydržel..jenže to ansněží a zahcivlku to je zase pryč:(
..Ale tedka něco pro sb/affs..!!..nebudu tu dneska a zítra tady budu až večer..ták pokud yb někdo něco dělal tak promintě že se bud nepřihlásím a nebo pstě nebudu nic komentovat;):(..tak si mě hlavně nesmažte..tedka oběhnu sb/affs...a budu končit...
Užijte si víkend jako JÁ:)*
Loučím se *NynýseQ*

Sem tuu..;)..áá mám novinky:D*

5. února 2010 v 15:49 | *NynýseQ* |  Nikolíína write


Ahoojky všichni:))..ták a máte mě tu zase:D..akorát sem se vrátila od babí a dědy..nu jenom oběhnu sb/affs noo..:)
Střědůů sem si užila upee nejlííp:))*..byly sme s Dajdulíkem na nákupech..Ooooch:))*..to bylo něco koupily sme si stejný miikiny ty ->BOOM<-..no a těch výtlemů co sme zase měly:D..nekomentuju byly to víc než DOKONALÝ..:-{}:-{}..ale jako potom ještě spaní...a ten filmík->ON JE FAKT BOŽÍ<-..no bááájo:-{}...a těěch fotek:D*..nemluvim:P*..vám je sem potom dáám..ále později ptž..je ještě nemám tedka mi je bude posílat;)*..
Zíítra možná tu taky nebudu no:D:P..ptž..nejsíš budu spát u ségruše(Dajdulíka)...noo ale víc informací vám sem dám večer;)*..
Jak se máám..??..no upe ÚÚŽASNĚĚ:)*
..Ták pište komenty..;)..
Zatím se loučím..:)

Středáá..s °°Dajduškou°°..:))*

2. února 2010 v 18:15 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Zacvičila seem si:D..áále když sem šla ták byla stráášna zima..ták se dneska naložím do pořádný vány vařícíí..u toho písničku..*Mmm..*:))*..!1118!
27n.gif(141 b)Zítráá tády nebudu!..á ve čtvrtek táky néé!27n.gif(141 b)
Ptž..zítra jedeme na nákupy s mojí ségruuškou(DajdušQou)*..budeme nakupovat hádříky:)*..oooch jak jáá se už těšíím:))*..to bude suprrrrový*_*..potom bude u nás i spinkáát:D*..ták si to jako užijeméé..slovo užijeme..je jako fáááákt:D:D*..Miluju tě ty moje ségrušinko:))*..pokud si tento článek čteš..ták sem mocz ráda:)*
Ááále přednastavím si články..ták nebojte..;)*
Pro dnešek se už loučím budu tády °°NONSTOP°°..odepisovat na komenty..ále nebudu nicz přidávat za články;):D
Dobrou nocz :))*!1123!

Můj Zdroj..:))

2. února 2010 v 13:05 | *NynýseQ*

Ááááž na druhým konci..:(

2. února 2010 v 11:14 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
°°Mmmm...°°
Táák a jak ste si mohly všimnout táák mám "opět" Neew Desing:D*..jenže tám ten sem dělala jáá..a mě se nelíbil:(
->Tuten mi udělala moje sestřenka Mája..sb/áffs..(Jacksonka Majuska)..mocz se mi líbí:)*
->K tomu je i neew grafika;):D..
*Nákej divnej název článku co..:D..no je to proto ptž..du dneska na cvičení s páteří:(..á ta nemocnice je ááž na druhým konci města:(..á sem línáá tam jít:D..ále zase aspon to budu mít zasebou;)..¨
Dneska sem ještě příjdu nebojte..;);)..ále až odpoledne po tom cvičení..
Táák pište pište komentářee:D..ják se vám líbí new desing:))*
Zatím se loučím*NynýseQ*..:))*