icon_35.gif image by SaliskoMůj druhý blog s kámoškou koukni se
!615!Pokud máš nějaký problém??
Neboj se mi svěřit a napiš do Dívčí poradny;)
Březen 2010

Tři blondcky..:D

29. března 2010 v 21:57 | *NynýseQ* |  Moje Fotky
my

Nevim..:(

29. března 2010 v 21:07 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahojky lidičky:)) Už sem včera a myslím ani předevčírem nepřidala článek:( Není to tím, že bych tady nebyla, ale je to tím, že sem si (já) udělala nový desing. To jste si mohli všichni všimnout, líbí se vám?! Vím není nic extra, nejsem v tom odborník, ale chci si dělat sama dessy, i když nejsou dokonalý. Grafika je ještě pořád stará:( Právě čekám na novou, ale Aduš nemá moc čas, a je mi to už i trapný jí pořád říkát, udělej mi to, udělej mi to! To nechci! Samozdřejmě ráda bych to měla, ale....:(  Nemám ani chuť sem něco dávat, když to není upe dokončený:( Sem pořád na blogu to jo! Ale články sem do tý doby než asi nebude grafika nedám:( Ještě uvidím, skusím já grafiku, ale neumim jí..no:D Abyhc vám to nahradila dám vám sem pár foteček;) Z dneška:)

Počasí je už mnohem, ale mnohem lepší! Sice není upe teplo, ale svítí sluníčko "jak kdy" a už je i lepší nálada. Což sem moc ráda:)!  

Bohužel si musím aspon trochu "stěžovat" :( Některý sb/affs sem vůbec nechodí, nebo sem dou, ale nenapíšou ani koment:( Což mě mrzí!:( Tak doufám, že už to bude lepší. Rozhodla sem se, že teďka někdy udělám něco málo o mých sb/affs, jaký jsou atd..:)

Dobrou noc vám přeje NicoOlka:))* 

Zpět z hor!:))

27. března 2010 v 12:41 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
...
Po týdnu tu zase sem:D Z jedné stránky sem moc ráda, ale z druhé stránky teda né. Moc sem si to tam užila! Chtěla sem skusit snowboard, ale nakonec sem řekla že né:D Příští rok ho zkusím. Nebudu vám tu vypisovat co sme dělali atd... Protože to bych se upsala k smrti:D bylo to tam DOKONALÝ!♥ Ale už se mi tak i stejskalo, po některých lidech!♥ Fotky budou, ale newim přesně kdy, ještě je nemám v kompu. Ale budou tady.

Teďka na blogu budu už pořád, zase normálně škola:/ Musím se i víc snažit. Ještě vás oběhnu všechny sb/affs. Možná že odpoledne pojedu na Zličín, podívat se na nějaký hadříky, ale není to jiistý.Nejspíše budu doma.

Adelaide Taylor-> Je to moje sb. Jedno z mých nejoblíbenějších blogů!:)*  Mooc se na tebe těším. Až budeme zase kecat, na icq a konečně volat na skypu:))* zlato prostě TY♥♥:-{}

Hory! Itálie! 20.3.-27.3.

18. března 2010 v 21:06 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
...
Už podle názvu tohoto článku můžeete vidět, že tu nebudu celý týden! Jedu na hory do Itálie budu tam od 20.3. do 27.32010!! Proto tu nebudu na blogu, což je pochopitelný, ale pokud bude někdo mít z mých sb/affs třídění sb/affs, a podobný věci, tak tu NEJSEM! A nemůžu se zapsat! Proto pokud si někdo nepřečte tenhle článek, a bude mě pak buzerovat tím, že sem se nezapsala, tak mu na to kašlu! Protože si tohle měl přečíst! Dávám to sem pro VÁS! Fotky budou, snad, budou náký pěkný.


Tak já se letím ještě připravovat, oběhnout sb/affs, a do postele! Tak se tu mějte krásně ten týden co tu nebudu:( A hnedka jak přijedu se vám ozvu!♥

Lyžujíícíí *NynýseQ*


Pondělí♥

15. března 2010 v 17:03 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Po víkendu je tu vždycky Pondělí. Pro někoho je to hnusný den, ale pro někoho né. Pro mě je jak kdy. Zrovna dneska byl pro mě upe suprovej! Sice známky nějak extra nebyly:( Ale budu se muset začít už snažit! O volnou hodinu jako nemálo s Míšou a Simčou. Celou volnou hodku jsme strávily u Míši v šatně ještě se Šíšou:D Jako prdel největší! Zážitků mnoho! Jako vždycky s nima! Pak přišel ještě Domča a Špalík, a Míša prej-no tvl sem náká tlustá, bych měla zhubnout. Všichni prosím tebe ty a tlustá?! Dominik prej takový, no něco jako se podívej na mě. A já kolik vážíš sim tě? No 70kg.. a my COŽE?:O Vykulený oči a otevřený pusy dokořán:D Prej-To není možný, ty nemůžeš mít 70kg, a on- To víš Vánoce:D. (Ale není tlustý podle nás viďte holky:P) Nemám koment k dnešnímu dni!

Pučila sem si v knihovně knížku->První nástrahy<- Musím jí mít do školy, tak uvidím jak ěm bude bavit.Protože mě pokud knížka nebaví, tak jí ani nedočtu.:( Ráno sem se probudila, svítilo celkem sluníčko, tak sem si řekla-super že by už ten sníh byl pryč. Kouknu z okna a tam zas ta bíla srajda!:(:/ Musím bejt "sprostá", protože už ěm leze krkem!:(

Večer tu můžete čekat ještě jeden článek, který bude takový diskuzní.
Dám vám sem fotku s Míšou, sem ta v pravo. Celkem starší fotka:D ALe hezká:)


On line tu sem! Nikolíína.:))

Hnus:/ Ale už fakt!:/

14. března 2010 v 17:38 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Zduuřky:P
Víkend sem si užila, tak normálně.Pátek->Byla doma, Sobota->Jela k babí,koupila si v Takku, krásný letní šaty a krásný šátek,v Tescu sem si koupila obyčejný tričko černo-bílí, ale hezký! Neděle->Odpoledne přijela domů, a od té doby sem na PC, a volám si s kámoškou Barčou:)! Jakože výtlemy!:D Píšu s lidma, sem na fb!

Nechci bejt sprostá, ale bohužel musím, to počasí mě už doslova s*re!! _JÁ UŽ CHCI LÉTO_!♥ Nechci toho nějak tolik né?!:D Tohle počasí mě deptá, mám blbou náladu, nechce se mi nic dělat:(:/ Za to se už moc těším na Sobotu<- Jedu na týden na hory! Juchůů!!!:)):P* Do Itálie, na celý týden, tak tu nebudu:P. Ale nebojte to já sem ještě dám článek o horách!:)

Sem tu stále! Pište komenty, a já odepisuju!
Víkend_Forewer!

12. března 2010 v 19:27 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahujky:))*
Ve škole včera,dneska upe bombáá!:)) Nemám slov! Tolik výtlemů co sme tam zase chytaly:D Děják dopadl dobře, na to že sem tam nebyla a ani se to neučila. Ale ty známky sem si nezvala:D Tak mě bude zkoušet v úterý. Ale to dám!->Musim si věřit<-:))! Ta prezentace na češtinu, dopadla taky super. "snad" :D

Tedka je tu zase víkend! Hurá! Dám vám sem "pár" fotek asi 3<-:D Zítra jedu k babí, tak tu budu až v neděli:P Ale upe mocz se těším na soustředění s aerobikem! Budeme se Simčou,Míšou,Káťou spolu v chatce:))* To bude něco! Potom tam uvidím Adušku♥ Jééé!

Neonce růžová<-

10. března 2010 v 16:09 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahojky:))!
Dneska ve škole, hnedka jako první hodina čeština:( Měla sem prezentovat, naštěstí mě nestihly:D Tak budu prezentovat až zítra, ale to si dneska budu hoodně zkoušet! Abych to perfektně uměla! Držte mi prosím palce, sem trochu stydlivá:D Před celou třídou o něčem povídat, když "skoro" všichni na vás tak blbě zíraj:D Skončila sem dřív, protože sem šla na rovnátka. Vybrala sem sem si >NEONCE RŮŽOVÝ GUMIČKY< :)) Krásáá♥! Sem ujetá prostě na růžovou, a na neonkový barvičky! Ale bárbína fakt nejsem!

Byla sem ještě v drogérce a koupila sem si novou řasenku od Essence, a neonce růžový lak od Essence, taky plánuju ještě, že si koupít neonce zelenej,modrej lak taky od Essence:D "Jak jinak"!

Mám v plánu "asi" že bych udělala, taky videorozhovor, ale bude trochu jiný, bude takovej, že budu mít vedle sebe někoho, a ten se mě bude vyptávat, ale to tu můžete čekat až někdy v létě;), to samý fotoromán, tu bude taky v létě! Budu ho fotit hlavně s Aduškou:)* Možná, že bych sem bud dneska nebo někdy jindy, mohla dát video, něco málo o blogu, a o mě. Pokud byste chtěly?:))

Prozatím vše! Sem tu pořád, až do večera! Toď do půl 11:D

Sníh:/:/

8. března 2010 v 13:20 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
:D* | Nic | Pomerančový džus | 8.3.2010


Čusiinky:)
Po víkendu zase do školy:( Brzo vstávat, to je strašný, a ještě k tomu sem se dneska ráno probrala, a venku zase ten odpornej sníh:/! Už mě leze na nervy! Opravdu, jeden den je upe krásně, a druhej den je chumelenice jak blázen! Tohle počasí nenávidím! Ať ten sníh už de někam! |Fakt| Ve škole to docela šlo, přišla sem domu dřív, protože zachvilinku, vyrážím na cvičení se zádama. Na druhý konec města. Což se mi v tom sněhu |fakt| nikam nechce! Ale musim:(

Večer tady budu, teda spíše už odpoledne, a přidám sem nejspíše, něco do new rubrik, nebo si aspon začnu dělat fotky atd.. Prostě chápete né:D?! Budu se učit na děják,němčinu:/ Musím a taky sama |chci| mít na výzo pěkný známy, vyznamenání! V osmičce, protože se mi to počítá na příjímačky na střední školu!

Pro dnešek s mýma kecma končím! Ale budu tady pořád odpovídat na komenty, to se nebojte, a možná že taky přidám nákej ten článeček:D

Páááčko:))* Lidičky!


Jedna velká ubohost!

6. března 2010 v 19:09 | *NynýseQ* |  Nikolíína write

:P | Evropa2 | Delisa | 6.3.2010

Ahujky Lidičky moji:)
Ozývám se až teďka později, sice k večeru no:D Ale nebojte byla sem tu *ON LINE* pořád, na komenty sem odpovídala, aspoň sem se snažila no!
Dnešek má pozitivný stránku, a taky opak!!
Prostě sem se rafla s kámoškama! Nebudu to tu vypisovat! Ale řeknu to jednoduše naše kamarádství _THE END_ a ani mi to nemrzí:D! Už!
A rozhodla sem se, že budu do mých keců, dávat to jak mám i teďka hnedka na začátku:)!
Pořád mě bohužel škrábe v krku:( Se na to můžu vybodnout!:(:/ Ale dneska sem si volala s Barůůš,Simííke,Romčou! Oujéé♥ Prostě good!:-{} Holčinky!
Dneska večer tady nebudu! Protože budu spát u tety a strejdy:D To bude zase něco:D Tak vás tu nechám dneska večer no. Zítra asi taky tady budu, až večer. Protože nwm ještě co budeme dělat.
Pořád tu sem a reaguju na vaše komenty! Tak pište..pište! Jo a ještě vám všem chci poděkovat za tak *SKVĚLOU NÁVŠTĚVNOST* Jak včera, tak i dneska! Cením si toho:))*
On line Nikolaaidos!♥

Nápad!

5. března 2010 v 16:45 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Pořád prouzdám po různých blogách:D Docela se mě zalíbilo, jak si dávají třeba tohle
:) | Ke$ha | Gumový medvídky | 5.3.
---------------
Prostě se mi to líbí:) Myslíte, že je to dobrý nápad, tohle dávat vždycky do těch mejch keců?!
Pište do komentářů, jaký máte na to váš názor?

2 New rubriky

5. března 2010 v 11:28 | *NynýseQ* |  Nikolíína write

Udělala sem 2 nový rubriky;) Moda,Líčení a In or Out. Teďka vás tu seznámím s tím co vás bude čekat v těchto rubrikách:)

Moda,Líčení:
Budu sem dávat,moje oblečení a celebrity oblečení,moje líčení-jaké produkty používám,co doporučuju atd..(Bude to něco jako "mini" časopis) Ale nebude to úplně ten časák, jak si dělají "skoro" každý! Myslím, že se máte na co těšit.

In or Out:
Sem budu dávat každý měsíc co je na tomto měsíci In a co je na něm Out. Př: Prosinec In-Vánoce,Sníh,Prázky Out-Asi nebude žádnej sníh,Vánoční chaos atd... Prostě něco takovýhle ho;). Ale budu ráda když se vám to bude všechno líbit:)!!

Nemocná:(

4. března 2010 v 12:55 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Mohli ste si si všimnout, už nadpisu tohoto článku, že sem nemocná:( Není to nic extra, ale škrábe mě v krku,bolí hlava.Tak sem zůstala raději doma, protože chci být potom na hory fit:)! Budu tady *ON LINE* Nebojte! Zkoukla sem už několik filmů:D Du koukat dál.
Koukám na filmy!

Music 0.1

3. března 2010 v 21:15 | *NynýseQ* |  Hudba
Jak tu mám tu "novou" rubriku <HUDBA> Tak do ní dávám první mojí písničku. Doufám že se bude líbit.

Spokojenost:85%
Jméno zpěváka:DeLovr
Název:Nemůžu přestat milovat...
↓↓Poslechni si!↓↓

Dívčí Parta

3. března 2010 v 16:44 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Ahujíík:))
Jak se máte? Doufám že dobře. U mě to docela de, až na to že mám rýmu, škrábe mě v krku a bolí hlava:(:/ Ve škole good, ale zítra mám tu češtinu tu prezentaci tak se bojim:( Ale já to nák zvládnu:D

Včera sem koukala na film *Dívčí Parta* Oooch ten film sem si mocz oblíbila:) Je holčičí je o tom jak se holky pohádají atd.. Mám taky takováhle filmy ráda. Ještě se mi líbí film tedka new Pařba v Las Vegas:D Ten je taky hustej!

Přemejšlela sem taky nad tím, že bych sem mohla na blog dávat vždykcy za den IN or OUT?! Co vy na to? Chtěli by ste to tady? Pište do komentů.

Pořád tu sem *On line*

°°Mimoň°° Nálada:D*

1. března 2010 v 18:33 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
Čuusky Lidičky!
Mám upe skvělou náladu:D Newím ani čím to je. Ale sem za ní ráda:)* Dneska upe bomba den né! Se Simčou zase takový výtlemy jak něco:D No hééj:D Ale mocz se nebudu rozepisovat:(:D

Bude tady nová rubrika ->Moda,Líčení<- a všechno kolem něj! Teďka sem vám dám fotku z listopadu 2009, fotily sme s kámoškou Simčou modely podle nás. Tak snad se bude líbit:)