icon_35.gif image by SaliskoMůj druhý blog s kámoškou koukni se
!615!Pokud máš nějaký problém??
Neboj se mi svěřit a napiš do Dívčí poradny;)
Duben 2010

^^ČÁRY^^=o*... ~TEREZÍN~..:)

28. dubna 2010 v 18:03 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Čauuwesky:).. Po hodně dlouhé době opět píšu.. venku je krásně a tím nemám moc náladu sem psát ňáký články..:D:P Spíše si užívám sluníčka a ták..:D znáte to né:P:D.. a tím sem píšu že zítra jedeme se třídou do ->Terezína<-.. není to zrovna šťastné místo:(.. pro určité osoby.. ale hrozně moc se tam těším.. jak do busu tak i tam.. prostě prdéél<=o*.. no a v pátek.. je přeci CO?!.. ČÁRODĚJNICE!!=o**.. nejwíc se na ně těším.. pač budu spinkat u ségrušky Dajdulky♥.. u ní doma u nich an chatěě.. celá chata jenom a jenom pro nás!!=o*.. a bude tam s náma ještě Kikíísek=o**.. takže prostě upe MOOOOC natěšenost!=o**..♥ Tak si užijte taky čarodějnice a prvního máje;)! Páčko..:P

Důležitá zpráva!

24. dubna 2010 v 20:45 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
ČTI POZORNĚ! JE TO DŮLEŽITÝ ČLÁNEK!

Ohledně toho.. že blog mám jako koníček a né jako povinost.. to víte samy!.. Když mě nebaví tak sem nejdu nebo nepřidávám články.. když mě baví tak to sem chodím pořád a píšu články. A proto je tento článek.. bohužel je to špatná zpráva:( Jsem v 8 třídě.. a proto mi záíleží an tom jaké budu mít výzo a podle toho se rozhodnu na jakou školu taky.. a já chci aby mě na škole vzaly.. chci mít hezký výzo! Proto se tedka budu doslova->šprtat<- at si o mě říká každej co chce.. ale nechci bejt pak blbá jak tágo! Na pc budu.. to jo.. to každej den:D.. ale nebudu každej den přidávám články:( Budu odepisovat na komenty.. ale nebudu ani moc obíhat sb.. jak kdy no:(:) Proto e vám chci moc OMLUVIT.. za to že vám NIC neslibuju kdy tu budu.. a kdy néé.. prostě to se nedá říct:(.. sb si mě PROSÍM NEMAŽTE k těm mejm oblíbeným budu chodit!!.. To je jasný..:)) a člányk se budu snažit přidávat.. ale když nebude článek tak prostě PROMINTĚ:(.. Napiš na to svůůj názor plsssky..:)

"Nechápu je/to"

19. dubna 2010 v 17:44 | *NynýseQ* |  Diskuze
Tento článek není nějaký co sem dělala dneska bo ták,je to takový zamyšlení nad jednou věcí. Brouzdala sem tak po blogách různě, a narazila sem na "docela" hodně blogů, který mají blog jenom o ->HUBNUTÍ<- Doslova mě se z některejch těch blogů dělalo blbě:/ Jak si tam píšou co jí, jaký mají cíl kilo, když měří 175cm a konečná váha je třeba 50kg, klidně i mnohem míň:/ Mě tohle příde, že to není normální! Ty lidi se rujnují! Je to jejich věc vím, ale já tohle neuznávám, nikdy v životě bych nedržela takovouhle dietu, a ještě to někde vystavovala, i fotky jak jsou některý tak kostnatý!:/ A "prej" jsou pořád tlustý!? Holky vzpamatujte se! Jakej máte na to vy názor??
No nic berte to ták, že sem měla náladu "zase" trochu si popsat a zapřemejšlet se!

Dlouhý/Krátký

18. dubna 2010 v 17:43 | *NynýseQ* |  Moje Fotky
Dávám vám sem pár fotek.. ještě s dlouhýma vláskama a pak už s kratšíma vláskama.. Všechno foceno v sobotu:P
*NynýseQ*
KLIK C.Č

Každej má na "to" svůj názor

14. dubna 2010 v 17:39 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Dneska jako upe opět "aprílové" počasí:D Ráno svítí sluníčko.. dopoledne leje jak z konve.. odpoledne je zataženo.. pak svítí sluníčko a pak leje jako z konve a teďka je tu podmrakem.. :D Prostě určitě všichni znáte takový ty sluneční brýle.. s netradyčními tvary.. mám je v růžové.. kámoška je má v černé a druhá kámoška je má v modré;).. a Dajdě(ségrušce♥) sem chtěla taky koupit ty růžové.. ale už je nemaj:( ale já jí se seženu! Někomu se nelíbí tyto brejle.. pač je má "skoro" každý.. ale mě/nám se líbí! A jako normálně je moc nosit nebudu.. pač se přesto blbě kouká. Ale mám smutnou zprávu:( Ten fotorománek není ještě nafocený:( pač v ten den.. nebylo moc krásně.. tak buď zítra.. a nebo příští týden na 100%:))!Dám vám sem foto těch brejliček a je jich tam víc.. ale já mám ty první.. ale nemám je v zelené barvě mám je totiž v růžové.. a pak sem vám dám svojí vlastní fotku.. a promiňte pokud tu budou někde nějaký chyby.. ale píšu to narychlo:)
Klik C.Č.

Čti pozorně!

12. dubna 2010 v 18:22 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Ahojíík! Hnedka na začátku tohoto článku vás chci upozornit.. že bude "celkem" dlouhý. Ráno se mi.. ale totálně vůbec nechtělo vstávat.. hnedka jak sem se koukla z okna uviděla sem sníh..:O Myslela sem.. že to okno rozbiju! Prostě tohle "aprílový" počasí nenávidím! Jako první hodinu máme matiku.. a psaly sme z ní čtvrtletku:(.. uvidím jak to dopadne nwm nwm.. doufám že to bude aspon za 3:)! Pozitivní stránka byla.. že nám odpadla odpoletka.. tak už doma od 2.. suprrr:) 
A doma sem se pak.. celkem nudila.. tak sem se pustila do dělání >Rozcestníků< už sou hotový:) tak doufám.. že se vám líbí.. přibylo několik nových rubrik! Už konečně i *Fotorománky*.. a k těm fotorománkům něco málo řeknu.. Zítra nafotíme už konečně první díl fotorománku.. ještě newíme o čem bude nic:D.. ale nechte se překvapit! Bohužel.. budu muset napsat kraťoučký pravidla pro sbénka.. pač některý vůbec neobíhají.. a nic!:( Pro dnešek to s články bude vše.. Ještě budu dělat náký video.. který vám sem taky dám;).. ale dneska fakt už né:D Mějte se krásně..♥ 
Příběhy-Rozcestníky

12. dubna 2010 v 16:54 | *NynýseQ*


Krásně prožitý víkend=*

11. dubna 2010 v 19:47 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Čauwesky:) Od čtvrtka sem nic nepřidala.. Je to tím.. že sem neměla náladu sem něco psát! Byla sem tu on line.. ale psát se mi nechtělo pstě:( 
Víkend sem si užila moc♥ Spinuškala sem u ségrušky Dajdulky=* Pstě.. to tam bylo jako vždycky Dokonalý! Jezdily sme na traktoru:D.. pač sme ho samy řídily.. sme šikulky! Konečně sem taky poznala Kiki "osobně" :D.. Byly sme si táky zahrát basket ještě s klukama:D pač sme jezdily na skejtu všeci tři.. sme sjížděly kopec:D Prdéél prostě♥ Fotky sme tááky dělaly! Hafo jjich moc!=* Dám vám sem pod článek tak 3.. a pak do dalšího článku vám dám všechny;).. Nejlepší stejnak je.. že pojedeme spolu asi na dovolenou na týden k moři do Itálie♥ Jenom spolu!<3 bychom si to moocinky moc užily! Božee.. jak já se ták těším♥♥ 
A zítra zase ta debilní škola:X:X:/ Bych se mohla picnout!:(
Pro dnešek vše<- Okomentujte fotá plsky:))
KlikC.Č.

Spěch

8. dubna 2010 v 16:44 | *NynýseQ*
Dneska nemám moc čas.. v půl 4 sme končily ve škole..;).. a tolik učení:/:(.. děják, chemie,ájina.. naštěstí že sem si udělala úkol.. ze zemáku už včera..;) Proto vám jen chci říct.. že tu budu ááž večer.. kolem 8.. protože zachvilku už zase letím na aerobik..:) a abych nezapomněla:D.. dneska bylo venku kráásně.. a ještě pořád.. tak sem se rozhodla.. že se trochu vyletním.. vzala sem si takovou slaboulinkatou bundu..(někdy dám i foto).. a někdo mi jí umazal čokoládou:D..no nic..:D Mějte se prozatím krásně<3

Slunečný den..:))

7. dubna 2010 v 16:02 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Ahujky:).. Dnešní den byl opravdu *Slunečný* krásně svítilo sluníčko.. což sem moc ráda:).. ale vy všichni taky né?:D Ve škole.. to celkem šlo.. bylo nás hoodně málo.. protože byly na nákejch soutěžích a pak i někdo marodí.. Chtěly sme jít se Simčou na Indiánskou stezku.. jenže ona jasně můžete jít.. ale pak se přihlásily Anežka a Eliška!.. Jžš!.. no a nakonec vybrala ty dvě:( Ale mě to štve.. protože člověk se chce zapojit.. a ona just né.. a dá tam radši někoho kdo an soutěže chodí pořád!!.. Odpoledne sem se sešla s Adůůš a šly sme ještě ven s Ájuš,Kiki a Markét:)).. Bylo to s nima úžasnýý♥ moc sem si ten den užila!.. a jako ještě větší spestřeníčko.. tak sem potkala Adélku mojí!=** Sice sme se jenom pozdravily:D Ale i ták.. sem byla moc šťastná.. že sem jí zase viděla..:))*♥ Prostě tenhle den nemá chybu!

Líčení.. Podle mě..

3. dubna 2010 v 20:46 | *NynýseQ* |  Moda,Líčení
Udělala sem pro vás to Líčení.. Bude to líčení podle mě.. Ale jenom přípravky které používám.. nejvíce:))..Obrázky sem stahovala z netu.. a ceny těch výrobků budu dávat.. ale newim jestli budou pravdivý.. našla sem je na netu.. bohužel si už nepamatuju kolik přesně stály:( tak pokud bych někde napsala blbě.. tak se vám MOC omlouvám..! Není to žádná sláva.. ale nato že to dělám poprvé.. to doufám.. nebude zas tak špatný:D:)

*NynýseQ*

Značka: Miss Sporty So Clear
 ............Já mám ale 01 Light (nemohla sem najít jiný obrázek) 
Účinnost: Zatím mám vyzkoušený jen tenhle.. ale mě vyhovuje..
Cena: cca 99kč

*NynýseQ*
Značka: Miss Sporty So Clear
Účinnost: Opět mě vyhovuje.. a já si ho moc nedávám.. ale doporučuju..
Cena: cca 89kč

*NynýseQ*
Značka: Miss Sporty Blushed
Účinnost: Já mám tu růžovou.. a mě vyhovuje.. nejsem upe bílá.. ale ani né upe hnědá.. tak mě to vždycky.. tak hezky zjemní..
Cena: cca 59kč


*NynýseQ*
Značka: Rimmel London  Magnis Eyes
Účinnost: Vyhovuje mi.. že je voděodolná.. a neslepuje moc řasy.. někdy joo.. ale jinak vůbec..
Cena: cca 189kč

*NynýseQ*
Značka: Miss Sporty Hollywood
Účinnost: Mám ráda lesky.. který nejsou ňáký extra tmavý.. ale takový něžný.. a ani nemusí být hodně nápadný
Cena: cca 59kčKOPÍRUJ JEDINĚ SE ZDROJEM.. UVEĎ MŮJ BLOG.. JAKO ZDROJ!!!!

Vyhovuje..??

3. dubna 2010 v 18:26 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Když jsem teďka.. neměla moc co dělat.. tak sem se rozhodla.. že předělám tu barvu písma.. hodně jste psaly.. že to nepřečtete.. tak sem ty barvičky prohodila.. vyhovuje vám to teďka..??:)) Pokud néé.. tak já to už předělávat nebudu:P:D.. Taky sem přešla z kurzívy.. zase na normální písmo;).. a momentálně du udělat do rubriky Líčení.. první článek.. ale bude to trvat.. musím nafotit fotky.. a pak to ještě udělat hezky graficky v pf..:)) večeer to tady budete mít!
Zatím Páá:))*

Nejwííc!♥_Ňuuf_♥

3. dubna 2010 v 11:53 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Dobré "poledne":D*.. Vám všem přeji.. Tento článek bude možná celkem dlouhý.. Začnu nejdříve co sem zažila:)

Ve čtvrtek u mě spinkala moje ségruška Dajdulka.. Když sem jí ráno šla naproti na autobusák.. tak
samozdřejmě nasedla do jinýho busu..:D volala mi.. že jede nákým 40minutovým.. tak sem tam asi cca půl hoďky čekala..:D Ale.. když sem jí uvidělá.. hééj to sem byla tak šťastná!  Protože.. sem jí už celkem doost dlouho neviděla:(.. Pak sme šly ke mě domů.. aby si tam dala věcičky.. a pak šuup do města pro Simču.. ta si šla totiž koupit nový botky.. krásný od Adidasu:)) Mooc hezký!.. Potom jsme začly do Cafíku(Cafex).. a cestou sme potkaly.. celkekm dost lidí:D.. a pak byly i v tam lidi:D.. koupily sme si horkou čokoládu.. a pak sme šly hrát kulečník.. a potom na automaty:D Takový na tý motorce a autě..:D tak sme to tam jakože rojelyy..:P:D* Potom jsme šly áááž na druhý konec města.. doprovodit Simču domu.. a potom sme šly opět na druhý konec města:D.. ale to bylo už domu.. udělaly sme MNOOOHO fotek přes 210:D myslím..:D*.. a v pátek Dajda odjela:(:( ale za to u mě zase spala Simča..:D To bylo taky něco..:D Těěch výtlemůů.. kdYž řeknu.. že nebylo ticho skoro ani jendu minutu.. a pořád sme se tlemily..:D tak si to snad dokážete představit néé..:D:P Zachvilku jdeme na oběd.. k tetě a strejdovi.. se Simčou:D.. a potom buď někam ven.. nebo doma a hrát Nintendo Wii..:))*


 Hodně píšete.. že se vám desing líbí.. ale písmo článků moc né:(.. že ho nepřečtete.. že je nečitelný..
no já wim je to pravda.. ale mě se to takhlens líbí;).. je to svěží.. není to klaasické písmo "černá".. je to něoc jinýho.. než sem tady na blogu dosud měla..:)) a tím se mi to líbí:) Když wám něco nepůjde přečíst.. tak si to označte..:P:D*

Chtěla bych dneska ještě udělat.. nějakou Módu nebo Líčení.. bo ták prostě..;) buď to sem dám už
dneska a nebo až jindy..;) uviím.. jak budu stíhat.. protože.. tedka moc nestíhám jak sou ty prázky..:))*

Užííwejte krásnýýho počasííí:)))* 

Hotovo..<-

2. dubna 2010 v 12:18 | *NynýseQ* |  Nikolíína write
nikoliina write
Ahoojky:)) Je tu "opět" nový desing! Ale nedělala sem ho já:D Udělala mi ho ségruška(DajdulinQa):))* I grafiku mám od ní! Doufám, že se vám to líbí..?? Pište do komentářů vaše názory. Krátký článek vím, ale píšu ho narychlo prostě! Páč.KoO♥

klikačka

2. dubna 2010 v 12:10 | *NynýseQ*

IN or OUT 0.1

1. dubna 2010 v 14:16 | *NynýseQ* |  IN or OUT
Dávám vám sem první IN or OUT.. tak snad se vám to bude líbit. Pište do komentářů. Není to zas moc dlouhý no:D Ale aspon že něco:P


IN

1.Začíná svítit sluníčko, tím i mnohem lepší nálada!
2. Je dlouuho vidět.
3.Prázdniny Velikonoční, který si užiju!
4.Se školou jedeme do Terezína.

OUT

1.Učení:/ Samý písemky.
2.Někdy přeháňkové počasí:(